کلاس آنلاین و روش تدریس

کلاس های آنلاین مانند تدریس هایی است که تاکنون انجام میگرفت با این تفاوت که در کلاس آنلاین معلم و دانش آموز از طریق کامپیوتر وارد کلاس درس می شوند و حضور فیزیکی در کلاس ندارند اما شرایط و امکانات لازم برای آموزش مهیا می باشد. وقتی وارد کلاس آنلاین می شوید میتوانید از تخته ای که وجود دارد برای نوشتن استفاده کنید، سوالات خود را از معلم بپرسید، نمونه سوال و یا جزوه از معلم دریافت کنید و در کامپیوتر خود ذخیره کنید و در صورت نیاز میتوان دوربین موبایل یا کامپیوتر را فعال کرد تا تصویر معلم را مشاهده کنید. از مهمترین مزایای تدریس آنلاین که در سایت به آن اشاره کرده ایم صرفه جویی در وقت و هزینه رفت و آمد می باشد به خصوص اگر در شهر دیگری سکونت داشته باشید و نتوانید از معلم های خوبی برای آموزش در شهر خودتان بهره مند شوید و علاوه بر این میتوان کلاس درس آنلاین را ضبط نمود تا دانش آموز مجددا" آنرا مرور کند و بازده کلاس آموزشی بیشتر شود.

برگزاری کلاس های آنلاین|دنیای روز

 

تفاوت کلاس درس آنلاین با تدریس خصوصی چیست؟

در مجموع میتوان گفت که تفاوتی بین تدریس آنلاین و تدریس خصوصی وجود ندارد علاوه بر اینکه با در نظر گرفتن امکان ضبط کلاس آنلاین و صرفه جویی در زمان و رفت و آمد بتوان آموزش های آنلاین را در وضعیت بهتری قرار داد. ممکن است بعضی در یادگیری درس ریاضی بصورت آنلاین سوال کنند چون حل تمرین و مسئله در تدریس ریاضی بیشتر به چشم می خورد برای همین می توانید بخشی از فیلم کلاس آنلاین ریاضی که برگزار شده را مشاهده کنید تا بیشتر با نحوه تدریس ریاضی در یک کلاس آنلاین آشنا شوید

تجهیزات مورد نیاز کلاس آنلاین چیست؟

برای شرکت در کلاس های آنلاین تنها لازم است بوسیله کامپیوتر یا موبایل خود به اینترنت وصل شده و بعد با نام کاربری و رمز ورود که به شما داده می شود وارد کلاس درس شوید. پیشنهاد می کنیم با عضویت در سایت راهنمایی های لازم برای برگزاری کلاس ها را دریافت کنید.

10 / 10
از 1 کاربر
ارسال نظر
عنوان نظر :*
نام شما :*
ایمیل :*
*