درباره ما

 درباره سایت دنیای روز

آموزش پایه و اساس رشد و پیشرفت در ابعاد فردی و اجتماعی می باشد. بالا بودن سطح آموزشی منجر به پیشرفت یک جامعه می شود از طرفی آموزش صحیح باعث افزایش بصیرت و معرفت انسان برای اجرای وظایف و نیل به اهداف با کارآیی و اثربخشی بالا خواهد شد. در حقیقت آموزش وسیله ای مطمئن برای بهبود عملکرد است و باعث افزایش عزت نفس و اعتماد به نفس می شود تا بدینوسیله سلامت روان تضمین شود.

پایگاه اینترنتی پیام آوران دانش دنیای روز در جهت نیل به این اهداف و بالا بردن سطح دانش جامعه، در سال ۱۳۹۲ تاسیس گردید وعلاوه بر تدریس خصوصی اقدام به برگزاری کلاس های آموزش آنلاین کرده است این آموزش ها باید در محیطی آرام و امن و با سهولت بیشتری انجام پذیرد تا بازدهی بالاتری داشته باشد به همین منظور ما با حذف مکان آموزش و زمان آموزش آن را در اختیار دانش آموزان، دانشجویان و کارآموزان قرار داده ایم تا به راحتی بتوانند در هر جایی از کشورمان هستند و یا هر ساعتی که در نظر دارند ازآموزش های مورد نیاز استفاده نمایند.

اگر بخواهیم چکیده ای از مطالب بالا را بیان کنیم هدف ما توانایی دادن به افراد جامعه با سهولت بیشتر و هزینه کمتر برای دستیابی به پتانسیل وجودی شان است. این توانایی از طریق آموزش بدست می آید زیرا آموزش در رشته تحصیلی یا دانش روز دنیا و یا مهارت های زندگی، فرد را قادر می سازد تا ارزش ها و نگرش های خود را به توانایی های بالفعل تبدیل کند. ما در راه رسیدن به هدفمان مسئولیت پذیری، خلاقیت و نوآوری و احترام به ارزش های انسانی را جزء ارزش های بنیادین خود معرفی کرده ایم تا انشاءالله بتوانیم در مسیر خود به درستی قدم برداریم.

بنابراین دسترسی آسان به آموزش ، ایجاد محیطی امن وباکیفیت و بازدهی بالای آموزش از خصوصیات و ویژگی های گروه آموزشی پیام آوران دانش دنیای روز است تا افراد بتوانند بدون داشتن دغدغه ذهنی در مورد مکان آموزش و زمان آموزش از آموزش های لازم بهره ببرند. افرادی که در کلاس های آنلاین ما شرکت می کنند می توانند کلاس ضبط شده را در اختیار داشته باشند تا با مرور آن، مطالب آموزش داده شده را بهتر یاد بگیرند و از طرفی نگرانی بابت نفهمیدن مطالب آموزشی و یا فراموشی آنها نداشته باشند تا در نهایت احساس رضایت از کلاس آموزشی حاصل گردد.

ما مجموعه خود را عاری از اشتباه و لغزش نمی دانیم و برای ارتقاء و بهبود کیفیت آموزشی نیازمند راهنمایی شما هستیم. به همین منظور در پایین صفحات سایت قسمت "ارسال نظر" قرار داده ایم تا بتوانید نظرات و پیشنهادات خود را برای بهبود خدمات رسانی به ما منتقل کنید. در ضمن پس از پایان هر جلسه آموزشی می توانید نظر خود نسبت به استاد و نحوه آموزش ایشان به ما منتقل نمائید تا نسبت به بهبود مستمر و رفع مشکلات احتمالی اقدام شود. به امید اینکه در آینده ای نزدیک شاهد بهره گیری تمامی محصلین و دانشجویان از این امکانات برای بالا رفتن سطح آموزش در کشورمان باشیم.

 

10 / 10
از 1 کاربر
ارسال نظر
عنوان نظر :*
نام شما :*
ایمیل :*
*