کلاس آنلاین

در کلاس هایی که بصورت آنلاین برگزار می شود کاربران میتوانند علاوه بر ارسال متن وفایل های درسی، تصویر یکدیگر را داشته باشند و با استفاده از تخته کلاس، ایده های خود را شرح داده و با یکدیگر گفتگو داشته باشند. استاد نیز میتواند با استفاده از تخته موجود در کلاس آنلاین مطالب را بطور کامل شرح دهد تا تدریس آنلاین بخوبی انجام شود. امکانات مورد نیاز برای برگزاری کلاس آنلاین که معمولا" در دسترس همه قرار دارد فقط در موارد زیر خلاصه می شود :

  • سرعت اینترنت ۲۵۶ کیلو بیت بر ثانیه باشد.با این سرعت شما میتوانید از صدا و تخته در کلاس بهره مند شوید. در صورت نیاز به ارتباط تصویری مناسب پیشنهاد میشود سرعت اینترنت خود را به ۵۱۲ کیلو بیت بر ثانیه ارتقاء دهید.
  • بهتر است که هدست ( شامل میکروفون و هدفون ) برای ارتباط صوتی با مدرس داشته باشید، در بعضی مواقع ممکن است استفاده نکردن از هدفون باعث  انعکاس صدا شود.
  • در صورت نیاز به ارتباط تصویری، استفاده از وب کم نیاز می باشد.
  • برای آشنایی با آموزش های آنلاین برگزار شده اینجا کلیک کنید.

برای شرکت در این کلاسها بهتر است در سایت ثبت نام کنید تا راحت تر بتوانیم با شما هماهنگی داشته باشیم. پس از ورود به سایت با نام کاربری خود از منوی آموزش وارد بخش تدریس آنلاین شده و پایه تحصیلی مورد نظر خود را انتخاب کنید. بعد از ورود به بخش مورد نظر شما می توانید از طریق دکمه افزودن به سبد خرید نسبت به شرکت در کلاس های آموزشی ثبت نام کنید و فاکتور ثبت نام دریافت کنید. در صورت تمایل می توانید برای اطلاع از نحوه برگزاری کلاس مورد نظر، درخواست خود را با ذکر نوع آموزش مورد نیاز، زمان برگزاری کلاس، تعداد جلسات مورد نیاز و...  از قسمت ارسال نظر در پایین همین صفحه برای ما ارسال کنید تا هماهنگی های لازم صورت پذیرد. در پایان با اختصاص یک رمز عبور، شما می توانید از طریق دکمه "ورود به کلاس" وارد کلاس آنلاین شوید.

 

10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

عنوان نظر :*
نام شما :*
ایمیل :*
*